NEDEN WELL CLUB?

Sağlıklı ve zinde bir bedene giden yolda, en yakın arkadaşın Well Club, azminden ilham alıyor! “360 derece spor ve yaşam merkezi” sloganıyla yola çıkarak, aradığın her şeyi tek bir çatı altında sunuyor!

Well Club’ın ekosisteminde bizim için “başarın kişiseldir!” Performansın geliştirilmesi söz konusu olduğunda, herkese uyan tek bir yaklaşım kimseye uymaz. Bu nedenle geleneksel egzersiz sisteminin ötesine geçen bir başarı platformu oluşturduk. Seni, sağlık ve zindeliğin için hayati önem taşıyan bileşenlerle tanıştırıyoruz.

Ayrıca, hem fiziksel hem de dijital platformlarda kendini güvende ve desteklenmiş hissetmeni sağlıyor; bedensel zindeliğinin kontrolünü ellerine almana yardımcı oluyoruz. Bu ortamdaki herkes, kalıcı sonuçlar üretmek için birlikte çalışıyor!

WELL CLUB STANDARDI

Well Club standardını keşfet, çünkü sen en iyisine layıksın!

Well Club ekibi, yüksek performansa ulaşmana ve potansiyelini ortaya çıkarmana yardımcı olur! Başarı, bir kez üst düzey performans göstermekle tanımlanamaz. Her gün daha iyiye gitmekle alakalıdır. Well Club standardında, hedeflerini aşmak için ihtiyaç duyduğun antrenman sistemini, kardiyo ekipmanlarını, grup egzersiz sınıflarını ve personal training hizmetini aynı platformda bulursun. Çünkü burada aradığın her şey var!

Amacımız seni motive etmek, güçlendirmek ve bütün bunları yaparken eğlendirmek!

İyi hissetmek için, iyi yaşamalı ve kendine iyi davranmalısın. Zaman senin için çok değerli, onun kıymetini bilmeli ve onu kendin için harcamalısın.

Well Club değerli olduğunu bilenlerin kulübü. Kendine bir iyilik yapmak istiyorsan, sen de mutlaka burada olmalısın.

Yapabileceklerinin farkında olmak, hayata daha güçlü bakmak ve yarınını iyileştirmek için en iyi yoldasın!

KAPALI SPOR SAHASI

(BASKETBOL, VOLEYBOL VE HENTBOL)
Toplamda 1.000 metrekare alana sahip olan kapalı spor sahalarımız GARED marka FIBA 1. seviye sertifikalı basket potaları, voleybol ve hentbol ekipmanları ile dünya standartlarında bir altyapıyla hizmet veriyor. Ülker Arena, NCAA Final Four ve NBA takımlarının tercihi Connor marka sertifikalı masif parke zeminden LED aydınlatma sistemine, optimal klima şartlarını sağlayan havalandırma sisteminden, en üst seviyede sporcu güvenlik önlemleri ve altyapısına kadar her metrekare senin için düşünüldü!

Programın uygun olduğu saatlerde ücretsiz sahamızı kullanarak en iyi atışını yapabilirsin!

Perde bölme sistemi ile tam veya yarım saha kullanımının mümkün olduğu sahamız, basketbol severler tarafından kiralanabiliyor. 260 kişilik sabit tribünden İstanbul’un en iyi maçlarını takip eden izleyiciler, sporla buluşmanın tadını çıkarıyor.

FITNESS ALANI

Well Club’ın 2.000 metrekaresi fitness, 1.000 metrekaresi ise stüdyolardan oluşan alanında özel ekipmanlarla profesyonelce ağırlık çalışabilirsin. 2 kulvarlı 140 metre uzunluğunda Dünya Şampiyonası standardında tartan pistli koşu ve yürüme parkurunda dilersen tempolu yürüyerek ısınabilir, dilersen kas kitleni artırmak için koşabilirsin…

Dünya standartlarında aydınlatma, havalandırma ve iklimlendirme sistemleri, koşu bantları, eliptikler, boks ringi, bisikletler ve multimedya-sanal gerçeklik ekranlı ekipmanlarla yağ yakımını artırırken; serbest ağırlık parkurundaki bar, dambıl ve plaka ağırlıklarla kas kazanacaksın!

Technogym Selection ve Pure Strength serilerinden oluşturan son teknoloji ekipmanlarla çalışırken kendini özel ve ayrıcalıklı hissedeceksin. Fonksiyonel antrenman alanındaki Kinesis, Omnia 8 istasyonu ve TRX 6’lı grup çalışma ile keyifle etkili antrenmanlar gerçekleştireceksin.

YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU

Olimpik müsabakalarda kullanılan aydınlatma sistemine sahip, 250 izleyici kapasiteli, 1.000 metrekarelik kapalı yüzme havuzumuzda, 25 metre uzunluğunda, her biri 2,5 metre genişliğe sahip olan ve 1,40 metre derinliğindeki 6 kulvardan birini seçip suyun keyfini çıkarabilirsin!

Hijyenin ön planda tutulduğu, son teknolojik sistemler ile profesyonel temizlemenin yapıldığı ve uygun klima şartlarının sağlandığı havuzumuzda, yüzme sporları için gerekli tüm altyapıyı senin için sağlıyoruz.

Yarı olimpik yüzme havuzumuzdan yüzme üyeliği kapsamında yararlanabilir, uzman eğitmenlerimizden yüzme eğitimi alabilir, Aqua Gym grup dersi ile suyun içinde egzersizin tadını çıkarabilirsin. 2 yaş için bire bir özel ders imkanının yanı sıra, 3 yaştan itibaren tüm çocuk sporseverler Well for Kids Çocuk Spor Okulları ile yüzme grup eğitimlerine katılabilir!

ÇOCUKLAR İÇİN HER ŞEYİ DÜŞÜNDÜK!

400 metrekare kapalı ve 250 metrekare bahçe alanı ile toplamda 650 metrekare alanda 3-14 yaş arası çocuklar,  Well for Kids çocuk oyun platformunun tadını çıkarabilir, yüzme veya jimnastik eğitimi alabilir.

Miniklere özel soyunma odaları ve tuvaletleriyle, ebeveynler spor yaparken çocuklarının da spor yaparak bedensel ve zihinsel alanda gelişmelerine katkıda bulunduğumuz bir program oluşturduk ve İstanbul’da bir ilki başardık!

Sen Well Club’da spor yaparken, İtalyan restoranımız La Chitarra ya da Cafe Zenzero’da sosyal yaşamın tadını çıkarırken, çocukların Well For Kids’te eğlenip öğrenmenin ayrıcalığını yaşayacak. Well Club’a üye değilsen üzülme! Sen de çocuklarını oyun zamanı için Well for Kids’e emanet edip gönül rahatlığıyla kendine vakit ayırabilirsin. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsin….

SQUASH’A HAZIR MISIN?

Dünya Squash Şampiyonası’nda kullanılan Haro marka özel kaymaz parkeden oluşan 65 metrekarelik zeminli, 3 duvarı özel alçı ve tahtadan, arka duvarı ise cam kaplı olan Squash alanımızda rakibini yor, sayıyı al!  Squash alanımızı fitness üyeliğin dahilinde ücretsiz rezerve edebilir, oyunun keyfini çıkarabilirsin.

KÜTÜPHANE

Well Club Kütüphane, 15 bine yakın kitap ile ilham verici hikayeleri üyeleriyle buluşturuyor! İster bir kitap seçip, en sevdiğin köşede bir yudum kahve eşliğinde sessizliğin tadını çıkart, ister ödünç alarak dilediğin yerde kitabınla baş başa kal. Her kitap yepyeni bir yolculuk, bazen yakınlara, bazen de hayallerin gittiği yere…

KAPALI OTOPARK

Üye ve misafirlerimiz spor ve sosyal yaşamın tadını çıkarırken 8.328 m² ile 266 araç kapasiteli iki katlı kapalı otoparkta araçları güvende. Üstelik Lpg’li araçlar için 143 araç kapasiteli açık otoparkımız da bulunuyor. Otopark kullanım kurallarımızı aşağıdan inceleyebilirsiniz.
Üyelerimiz ve misafirlerimiz spor ile sosyal yaşamın tadını çıkarırken 8.328 metrekarelik 266 araç kapasiteli iki katlı kapalı otoparkta araçları güvende! Üstelik LPG’li araçlar için 143 araç kapasiteli açık otoparkımız da faaliyet gösteriyor. Otopark kullanım kurallarımızı aşağıdan inceleyebilirsin.

  • Well Club üyeleri otoparkı gün içinde toplam 4 saat ücretsiz kullanabilirler.
  • Ücretsiz otopark hizmetinden faydalanabilmek için plaka kaydının yaptırılması zorunludur.
  • Kaydı yapılmayan bir araç ile gelinmesi durumunda ücret tahakkuk edecektir.
  • Her üye sisteme en fazla 2 araç plakası tanımlatabilir. Aynı anda 2 aracın da otoparka girmesi durumunda son gelen araçtan ücret alınacaktır.
  • Üye olmayan Well Club misafirleri için ilk 30 dakika otopark kullanımı ücretsizdir.
  • 30 dakikayı aşan kullanımlar otopark girişlerinde bulunan listeye göre ücretlendirilir.
  • Misafir araçların giriş-çıkış yapma süresi 30 dakikadır. 30 dakika içinde çıkış yapan araçlardan otopark ücreti talep edilmez.
keyboard_arrow_up